• Her marka ve model santral için profesyonel santral anons hazırlıyoruz. Santral seslendirme konusunda size kaliteyi uygun fiyata sunabiliriz.
  • Siparişlerinizi size hızlıca ulaştırabiliriz. Profesyonel seslendirme sanatçılarının stüdyoda seslendirdiği yüksek netlikteki seslerle santralinizde yer almak için hazırız.
  • Kaliteden ödün vermeden ve piyasanın en ucuzu diyebileceğimiz rakamlarla hizmet vermekteyiz.
Santral Seslendirme

Telefon santralinize kurumsal kimlik ekleyin

Telefon, şirketiniz için adeta bir giriş kapısı ve müşteriyle en önemli temas noktasıdır. Kullanıcıları sıcak bir sesle karşılamak, firmanız hakkında daha ilk anda olumlu düşünceler edinmelerini sağlayacaktır. Telefon trafiğiniz markanızla özdeşleşen, sizi iyi temsil eden ve samimi bir ton ve karaktere sahip olmalıdır. Bunu yapabilmenin en iyi yolu, santral seslendirme için profesyonel bir ajansla çalışıyor olmaktan geçiyor. Santral Seslendirme, kuruluşların santral anons seslendirme noktasında ihtiyacı olan tüm gereklilikleri yerine getiriyor ve seslendirme sanatçısı kadrosunun tüm yeteneklerini hizmetinize sunuyor.

Sektörün ilklerinden olan şirketimiz, uzun yıllardır birbirinden güzel binlerce telefon karşılama anonsu hazırlamış ve müşterilerinin övgüsünü almıştır.

Ticari işlerde bazen küçük detaylar firma itibarına direkt etki eder. Bunlardan ilki olarak sayılan ivr seslendirme, başarıyı tetikleyen önemli bir ayrıntıdır.

Web siteniz, radyo – televizyon veya gazete reklamlarınız kadar itina etmeniz gereken bu detay, müşterilerinizin güçlü bir tedarikçiyle çalıştıklarına olan inancına katkı sunacaktır.

Profesyonel Santral Seslendirme

Hedef kitlenizi iyi seslerle karşılamak hem şirketinizin, hem de müşterilerinizin hakkı

İyi firmalarla çalışıyor olduğunu bilmek satın alan taraftaki hemen hemen herkes için hayli öneme sahip. Bu nedenle imajınızı güçlendirecek ve iş standartlarınızı yükseltecek tüm detayları düşünmeli, gerekli tedbirleri almalısınız. Santral, ivr sistemleri müşterilerinizle ilk etkileşim alanı olduğundan, işe ilk buradan başlamalı, santral karşılama anonsu olarak da adlandırılan ses kayıtlarına özen göstermelisiniz.

Hazır kayıtlar değil, size özel santral anonsları

Bazı santral sistemlerinde ön yüklemeli olarak gelen hazır ses kayıtları müşterilerinizle iletişiminizde işe yaramayacaktır. Sizi yansıtan, firmanızı anlatan ve birimlerinize doğru yönlendirme yapabilen santral anonslarına gereksiniminiz var. Biz bunu yapmak için doğru adreslerden biriyiz. Şirketinize özel yüksek kaliteli santral seslendirmeleri hazırlayabilir, anonsları size en kısa sürede teslim edebilir ve tüm bunları piyasanın en iyi fiyat / kalite performansıyla gerçekleştirebiliriz.

Akıllıca hazırlanmış santral metinleri arayanlara kolaylık sağlar

İyi düşünülerek dizayn edilmiş santral seslendirme metinleri, kullanıcıların telefonda gereksiz yere beklemeden aradıkları kişiye ulaşmalarını veya otomatik anonslarla işlemlerini kolayca tamamlayabilmelerini sağlayacaktır.

Profesyonel ses kayıt stüdyomuzda yüksek netlikte oluşturacağımız santral anons seslendirmeleri ile, kurumsal kimliğiniz daha da güçlenecek, müşterileriniz sizi ilk aradıklarında dahi şirketinizle ilgili iyi intiba edinecekler.

Santral Seslendirme kaliteli olmalıdır

Günümüzün en önemli ve dinamik alanları arasında haberleşme sektörü yer almaktadır. İletişim ve haberleşme teknoloji ile daha da anlamlı hale gelmiştir. Kurum ve kuruluşların da santral sistemlerine çok önceleri geçmeleri ile beraber bu alanda yeniliklerin yapılması da hız kazanmıştır. Her çalışma alanında olduğu gibi bu alanda da kritik sorumluluk ve görevler vardır. Örneğin santral sistemini geliştirmek ve işlevsel bir hale getirmek için profesyonel santral seslendirme gereklidir. Verilen metinlerin doğru okunması, ses tonları, vurgular ve diğer unsurlar hesap edilerek en iyi yönlendirici santral konuşmaları meydana getirilebilir. Bununla beraber santral seslendirme yapacak olan kişinin deneyim sahibi ve branşında uzman olması önem taşır.

Pek çok firmanın ihtiyaç duyduğu santral anons hizmeti için eğitimli seslerin tercih edilmesi elbette ki doğaldır. Bununla birlikte hazırlanan anonsların farklı ve etkin bir seslendirme olabilmesi için tecrübeli seslendirme sanatçılarının görev alması, üstelik bu işlemlerin sektöre, alana ya da hitap edilen kitleye göre yapılması gerekmektedir. Firmamız tarafından her ölçekte kurum ya da kuruluşa santral seslendirme hizmetleri büyük bir güvence ve kalite ile sunulmaktadır. Kurumsal imajın ve profesyonel duruşun seslendirme yolu ile yansıtılabileceği bilindiği için şirketler ve tüm diğer kuruluşlar telefon anons hizmetimizden bir an önce yararlanmalı. Şimdi siz de firmanız ya da sorumlu olduğunuz kuruluşların santral sistemlerinde profesyonel santral anons seslendirme kullanarak santralinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Uygun fiyatlı santral seslendirme için bizimle iletişime geçin. Firmanıza özel profesyonel santral anons konusunda keyifli bir çalışma deneyimi yaşamak ister misiniz?