• Ses Örneği 1
  • Ses Örneği 2
  • Ses Örneği 3
  • Müzik 1
  • Müzik 2
  • Müzik 3

IVR Seslendirme

Soydan Production kurulduğu günden beri ivr seslendirme konusunda müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Profesyonel kayıt stüdyomuzda ivr anonsları hazırlıyor ve en kısa sürede size teslim ediyoruz.

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme nedir?

IVR (Interactive voice response), İngilizce’den dilimize sesli yanıt sistemi olarak geçmiştir. Sistemin en önemli özelliği, içine yüklenen anonslarla, firmaları telefonla arayan kullanıcıların bir operatöre gerek duymadan bile işlerini çözebilmelerine olanak sağlamasıdır. Bu yüzden ivr seslendirme diğer sesli çalışmalardan kullanıcıyla etkileşim noktasında farklılık göstermektedir. Çünkü ivr seslendirme, gerektiğinde arayan kullanıcıya cevap ve bilgi vermektedir.

Bir ivr anons sistemine neden ihtiyacınız var?

Çoğumuz, IVR sistemleri yani interaktif sesli yanıt sistemlerini biliyoruz; telefon görüşmelerimizde düzenli olarak ivr ile karşılaşıyoruz. Bununla birlikte, bir çok organizasyon ve işletme hala IVR teknolojisine henüz sahip değil ya da müşteri hizmetlerini iyileştirmek için IVR yazılımını etkin biçimde kullanmıyor. IVR sistemleri toplam çağrı deneyiminin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Bu nedenle, işletmenizin müşteri hizmetlerini iyileştirmek için ivr sisteminin gerekliliğini ve profesyonel ivr seslendirme hizmetinin sisteme katacağı yenilik ve kaliteyi aktaracağız.

Profesyonel Santral Seslendirme

IVR’lar, müşterilerin telefonda beklerken işlerini halledebilmesine olanak tanır

Birçok müşteri sorununun çözülmesi için telefon iletişimini tercih ediyor. Peki ivr sisteminiz müşterinizle iletişimini güçlendiriyor mu yoksa onlara zaman kaybı mı yaşatıyor? IVR seslendirme, arayanları doğru yönlendiriyor olabilir, fakat bekletmelerde kullanacağınız anonslar da karşılama anonsu kadar önemli.

Müşteri istiyorsa bir müşteri temsilcisine hemen ulaşabilmelidir

Müşterileriniz muhtemelen öncelikli olarak bir müşteri temsilcisiyle konuşmak istiyorlar. Çünkü daha önce etkin ve kullanışlı bir ivr deneyimi yaşamadılar. İşte siz onların bu fikrini değiştirebilirsiniz. Profesyonelce hazırlanmış bir ivr anons ve akış sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmadan ihtiyaç duydukları hizmeti alabileceklerine ikna edebilirsiniz. Kontrolün kendilerinde olduğunu bilmek ve istediklerinde canlı bir operatörden yardım alabiliyor olmak ta telefonda işlem yapan müşterinizi rahatlatacaktır.

IVR sistemi maliyetleri azaltır

Vakit nakittir! IVR sistemleri operasyonel maliyetleri azaltmaktadır. Genellikle, bir müşterinin sorununu çözmek için birden fazla telefon görüşmesi gerekir. Müşterileri, ulaşmak istedikleri departmanlara veya kişilere yönlendirmek için bir IVR anonsu kullanarak, müşterinin çağrısını doğru birime aktarmak, gerekli olan iş gücünü önemli ölçüde azaltır ve işletme maliyetlerini düşürür.

IVR sistemleri ile profesyonelliğinizi kanıtlayın

İşiniz veya kuruluşunuz hakkındaki ilk izlenimi edinecek olan müşterinize kendinizi doğru anlatmak için iyi bir fırsat çıktı karşınıza. IVR sistemleri, küçük işletmeler ve girişimcilerin büyük şirketler gibi profesyonel görünebilmelerini sağlamaktadır. Tabii ki ürün veya hizmetinize olan güveniniz çok önemlidir, fakat kaliteli ivr sesleri ile müşterilerinizde iyi etki uyandırma fırsatını kaçırmamalısınız.

IVR sisteminizi nasıl geliştirebileceğiniz ve profesyonel seslendirme ile onu nasıl daha iyi hale getirebileceğiniz konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soydan Production olarak size yardımcı olmaya hazırız.

Etiketler:, , ,