• Ses 1
 • Müzik 1
 • Ses 2
 • Müzik 2
 • Ses 3 (TR-EN)
 • Müzik 3
 • Ses 4
 • Müzik 4
 • Ses 5
 • Müzik 5
 • Ses 6
 • Müzik 6
 • Müzik 7
 • Müzik 8
 • Müzik 9
 • Müzik 10

Hızlı ve Profesyonel Santral Anonsları için bize ulaşın

Santral Anons Metin Örnekleri

Ankara Santral Seslendirme

Başkentimiz, göz bebeğimiz Ankara’daki siz değerli müşterilerimiz için profesyonel Santral Seslendirme hizmeti sunuyoruz. Yukarıdaki bölümden ses ve müzik örneklerini dinleyebilir, şirketinizin santral sesini seçebilirsiniz.

Ankara Santral Seslendirme

Profesyonel seslendirme yapan ekibimizle birlikte stüdyoda hazırladığımız, sizlere özel santral seslerini sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Santral sisteminizde müşterilerin yönlendirilmesi, beklemesi ve sesli yanıt sistemi ile işlemlerini yapabilmesi adına Santral Seslendirme olarak Ankara ilimizdeki müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Santral Seslendirme Nasıl Yapılır?

Ses; çoğu zaman iletişim kurmak ve çözüm önerileri sunmak adına en etkili yoldur. Bunun bilinciyle hareket ediyoruz ve seslendirme hizmetimizle müşterilerinize kaliteli iletişim sunmanızı sağlıyoruz. Seslendirme, stüdyo ortamında yapılmalıdır. Kaliteli ve daha net bir ses için kullanılan kayıt cihazları, seslendirme sanatçısının ses tonu oldukça önemlidir. (daha fazla bilgi)

Başarılı bir seslendirme için;

 • Seslendirme yapılacak metnin hazırlanması
 • Seslendirmenin tuşlama, yönlendirme ya da hizmet ile ilgili detaylarının belirlenmesi
 • Seslendirmeyi yapacak sanatçının belirlenmesi
 • Kayıtların profesyonel bir stüdyoda alınması
 • Hazırlanan ve kontrolden geçen seslerin santral sistemine yüklenmesi

Santral seslendirmelerinde oluşturulan kayıt sesinin net ve kesintisiz olması önemlidir. Santral sistemine yüklenecek olan kayıtların doğru yönlendirmelerle uyumlu olması veya arama adımlarıyla örtüşmesi gerekmektedir. Bulut teknolojisini hayata girmesiyle birlikte sanal santral sistemleri yaygın olarak kullanılmaya başladı ve tek santral üzerinden birçok alt menü desteklenmektedir. Sesli kayıt sistemi günümüzde birçok sektörde kullanılmaktadır.

Santral Seslendirme

Neden Santral Seslendirme?

Santral ağının gelişmesiyle birlikte sesli kayıt sistemi kulanım alanları çoğalmıştır. Bekleme sırasında müşterileri yönlendirme, bilgilendirme ve tuşlama yapması adına yönlendiren ses kayıt adımlarında kullanılan seslendirme özel olarak hazırlanır. Her firmada kullanılan seslendirme farklıdır. İşlem adımlarının takibi, yönlendirme ya da her firmaya özgü kampanyalar farklıdır. Dolayısıyla hazır seslendirme kayıtları yerine, firmaya özel telefon anonsları yapılmalıdır.

Ankara’nın bütün ilçelerinde profesyonel santral seslendirme

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyükşehirlerimiz olmak üzere yerel ve ulusal çapta faaliyet gösteren çoğu firmanın ilk tercihi olan ajansımız, Ankara’nın; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren firmalarımıza santral anons seslendirme hizmeti sunmaktadır.

Santral Anons Seslendirme

Dış ses olarak kullanılan ve yönlendirici etkiye sahip olan santral seslendirme hizmetimizde, müşterilerinizin işlem adımlarını sorunsuz halledebilmeleri adına hazırlık yapıyoruz. Santral seslendirme konusunda amatör kayıt yapılması, firma prestiji için olumsuz bir etki yaratır. Firmanızı temsil eden seslendirme, profesyonel anlamda seslendirme yapan işin uzmanları tarafından yapılmalıdır. Anons yapılacak sesin; net, yavaş, düzgün diksiyon ve kurumsal anlamda etkili ses tonu ile olması müşterilerinizde olumlu bir etki bırakmanızı sağlar.

Doğru anons, doğru tuşlama

Santral sistemlerinde istediğiniz departmana bağlanmak adına seslendirme çalışmaları yapılır. Rakamsal tuşlamanın doğru yapılabilmesi adına anlaşır bir seslendirme yapılmalıdır.

Genellikle tuşlama yapılan alanlar;

 • İstenilen birime bağlanma
 • T.C. numarası tuşlama
 • Takip numarası tuşlama
 • Barkod numarası tuşlama
 • Sorgulama numarası tuşlama

Banka, kargo, hastane gibi birçok sektörün müşteri hizmetleri arandığında bu tür tuşlamalar yapmanız gerekir. Doğru tuşlama için seslendirme sanatçısı tarafından oluşturulan rakam seslendirmesi kaydı tekrar eder. Bu durumda daha net iletişim adına seslendirme sanatçısı tarafından rakamlar anlaşılır ve tek tek seslendirilir.

Santral Seslendirme nedir, nasıl yapılır

Bekletme Mesajı Seslendirme

Arama bekletme özelliği neredeyse bütün santral sistemlerinde olan özellikler arasındadır. Arama bekletme ile müşterilerin beklemesini sağlamak adına mesajlar seslendirilir ve müzik dinletilir. Önemli olan müşterilerin beklerken sıkılmaması ve görüşmeyi sonlandırmamasıdır.

Önemli olan müşterilerin sıkılmadan geçecek sürede beklemelerini sağlamaktır. Ses kayıtlarında bu süreyi tolere etmek ve arayanların beklemesi adına; bekleme arasında müzik, sesli mesaj, kampanya bilgilendirmesi, bekleme sıra sayısını dinleme gibi kayıtlar yer alır. Bekleme konusunda verimlilik sağlamak için ara anonslar birbirinden farklı hazırlanmalıdır. Aynı anonsu dinlemek kişide bağlanamama hissi yaratır ve telefonu sonlandırmasına neden olur.

Santral Karşılama Mesajını Seslendirme

Karşılamada sunacağınız mesajların akıcı, kısa ve farklı olması önemlidir. Arayanların gün içerisinde arama saatine uygun olarak karşılanması mümkündür. İyi günler şeklinde genel bir karşılama da kullanılabilir. Müşterilere iletmek istediğiniz özel kampanyaları ve bilgileri, karşılama anonsunda sunabilirsiniz.

Birçok mesaj kaydından sonra kimse yeni bir kampana dinlemek istemez. İlk aramada ise mecburi olarak sizlerin sunduğu kaydı dinlemek zorundadır. Departmanın meşgul olması durumunda ise kullanıcıya bununla ilgili bilgilendirme mesajı dinletilmelidir.

Santral Tahmini Bekleme Süresi Seslendirme

Tahmini bekleme süresi santral sisteminde önemli yer tutar. Müşterinin kaçıncı sırada olduğunu bilmesi, ne kadar süre beklemesi gerektiğini bilmesi zaman tasarrufu açısından önemlidir. Santral sisteminde bu özelliği kullanan firmaların müşterileri büyük oranda görüşmelerini başarıyla gerçekleştiriyor.

Tahmini bekleme süresi sunmayan firmalarda ise belirli bir süreden fazla müşterilerin bekletilmesi sonucu şikayetler oluşabiliyor. Kuyrukta bekleyen aramalar için tahmini süre ile birlikte bekleme sırası da arayan kişilere bildirilebilir.

Biz seslendirme stüdyomuzda hazırladığımız kayıtlarda, müşterilerinizin iletişimlerini daha verimli yapabilmenizi sağlıyoruz. Santral Seslendirme hizmetimizde ihtiyacınız olan her işlem adımını kolaylıkla oluşturuyoruz. Firmanızın santralinde kullandığınız amatör seslendirme kayıtlarını çöpe atma zamanı geldi. Firmanıza kurumsal bir izlenim katmak adına santral seslendirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. https://www.santralseslendirme.com

Siparişinizde "Ankara2024Anons" kodunu belirtin, Ankara için sürprizimizden yararlanın.
Etiketler:, ,
Santral Seslendirme player background
0850 377 77 77