• Ses Örneği 1
  • Ses Örneği 2
  • Ses Örneği 3
  • Müzik 1
  • Müzik 2
  • Müzik 3

Peri Butik ivr seslendirme hizmetini bizden aldı

Telefon santrali seslendirmesi ve anons konusunda başarılı işlere imza atan ajansımız, ivr seslendirme alanında da müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerine en iyi seslendirmeyi en ucuz fiyata sağlamak ilkesiyle hareket eden Soydan Production, ülkemizde en çok tercih edilen santral seslendirme ajansı olmuştur. Her geçen gün daha da büyüyen ve az sayıdaki büyük seslendirme firmaları arasında yerini alan SantralSeslendirme.com, müşteri memnuniyeti garantisiyle profesyonel ivr seslendirme hizmetleri vermektedir.

Kaliteli çalışmalarının en önemli karşılığını müşterilerinin beğenisi olarak gören şirketimiz, daima en iyi ivr seslendirme hizmetini sunmak konusunda kararlılıkla çalışmaktadır. Bizim bu yaklaşımımız, ülke çapında bütün önemli kuruluşların tercih ettiği bir seslendirme ajansı olmamızı sağlamıştır.

Santral Seslendirme Referanslar

En yeni müşterimiz Peri Butik, bize geldiğinde daha önceden bir santral ve anonsa zaten sahip olduğunu fakat verim alamadığını ifade etti. Hemen duruma el koyan ajans personelimiz, gelişmiş bir ivr sistemi konusunda yönlendirmelerde bulunarak firmanın telefon santralini kaliteli bir ip santral ile değiştirmesine yardımcı oldu. Ardından santral metinleri hazırlanarak seslendirme aşamasına geçildi. Kısa sürede tamamlanan bu işlemler sonucu, firma hem yeni ve gelişmiş bir santral sistemine, hem de profesyonel bir ivr seslendirme hizmetine sahip oldu.